Acquia CMS Common (3.2.10) - en to bn translation catalogue (27 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: You are not authorized to access this page.
bn: আপনার এই পৃষ্ঠা দেখার অনুমতি নেই।

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Module
bn: মডিউল

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Table
bn: টেবিল

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
