Acquia CMS Common (3.2.10) - en to ca translation catalogue (73 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Updated
ca: Actualitzat

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Page
ca: Pàgina

en: Module
ca: Mòdul

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Widget
ca: Giny

en: Table
ca: Taula

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Grid
ca: Graella

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Administrator
ca: Administrador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Alert
ca: Alerta

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.

en: Master
ca: Mestre

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: View differences
ca: Veure diferències

en: File added
ca: Fitxer afegit

en: File removed
ca: Fitxer eliminat

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Name (A-Z)
ca: Nom (A-Z)

en: Name (Z-A)
ca: Nom (Z-A)

en: Edit {{ name }}
ca: Edita {{ name }}

en: Widget (table)
ca: Giny (taula)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica

en: Delete {{ name }}
ca: Suprimeix {{ name }}
