Acquia CMS Common (3.2.10) - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Tags
fi: Tagit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: True
fi: Tosi

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Updated
fi: Päivitetty

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Page
fi: Sivu

en: Embedded
fi: Sisällytetty

en: Module
fi: Moduuli

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Widget
fi: Widgetti

en: Table
fi: Taulukko

en: Search Results
fi: Haun tulokset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: author
fi: kirjoittaja

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Newest first
fi: Uusin ensin

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Card
fi: Kortti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Alert
fi: Varoitus

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Find and manage content.
fi: Etsi ja ylläpidä sisältöä.

en: No media available.
fi: Ei mediaa saatavilla.

en: Master
fi: Isäntä

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: Filtered HTML
fi: Suodatettu HTML

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Another request may be synchronizing configuration already.
fi: Toinen kutsu saattaa olla jo synkronoimassa asetuksia.

en: View differences
fi: Näytä ero

en: File added
fi: Tiedosto lisätty

en: File removed
fi: Tiedosto poistettu

en: View changes of @config_file
fi: Näytä muutokset asetustiedostossa @config_file
