Acquia CMS Common (3.2.10) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Updated
gl: Actualizado

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Page
gl: Páxina

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Module
gl: Módulo

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Medium
gl: Medio

en: Media
gl: Medios

en: Widget
gl: Control

en: Table
gl: Táboa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Grid
gl: Grella

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: File added
gl: Ficheiro engadido

en: File removed
gl: Ficheiro eliminado
