Acquia CMS Common (3.2.10) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Medium
kk: Орташа

en: Table
kk: Кесте

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
