Acquia CMS Common (3.2.10) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Media
th: สื่อ

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Table
th: ตาราง

en: author
th: ผู้เขียน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Newest first
th: ใหม่ล่าสุดก่อน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: View differences
th: ดูความแตกต่าง
