Acquia CMS Common (3.2.2) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: You are not authorized to access this page.
bs: Vi niste ovlašeni da pristupite ovoj stranici

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Medium
bs: Srednje

en: Table
bs: Tabela

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML
