Acquia CMS Common (3.2.4) - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Module
et: Moodul

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Widget
et: Vidin

en: Desc
et: Kahanev

en: Table
et: Tabel

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Grid
et: Ruudustik

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Alert
et: Hoiatus

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Another request may be synchronizing configuration already.
et: Tundub, et teine päring võib sünkroniseerida konfiguratsiooni.

en: View differences
et: Vaata erinevusi

en: File added
et: Fail lisatud

en: File removed
et: Fail on eemaldatud

en: View changes of @config_file
et: Vaata @config_file-i muudatusi

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Media library
et: Meediakogu

en: Staged
et: Ootel

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
