Acquia CMS Common (3.2.4) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Table
km: តារាង

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។
