Acquia CMS Common (3.2.4) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Table
ku: خشتە

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.
