Acquia CMS Common (3.2.8) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Page
be: Старонка

en: Module
be: Модуль

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Medium
be: Сярэдні

en: Media
be: Мультымедыя

en: Widget
be: Віджэт

en: Table
be: Табліца

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Grid
be: Сетка

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: Administrator
be: Адміністратар

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: File added
be: Файл дададзены

en: File removed
be: Файл выдалены

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
