Acquia CMS Common (3.3.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Categories
mn: Бөлүктер

en: Search
mn: Дилээри

en: Name
mn: Ат

en: Page not found
mn: Арын дилевээн
