Acquia CMS Common (3.3.1) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Table
af: Tabel

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
