Acquia CMS Common (3.3.1) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: Active
am: ገባሪ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Tabs
am: ትሮች
