Acquia CMS Common (3.3.1) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Updated
jv: Wis anyar

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Page
jv: Kācā

en: Module
jv: Modul

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Medium
jv: Sedheng

en: Widget
jv: Piranti

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Asc
jv: Urut Maju
