Acquia CMS Common (3.3.1) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Page
ka: გვერდი

en: Module
ka: მოდული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: - All -
ka: - ყველა -
