Acquia CMS Common (3.3.10) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Categories
da: Kategorier

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: Content type
da: Indholdstype

en: All
da: Alle

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Page
da: Side

en: Table
da: Tabel

en: Page not found
da: Side ikke fundet
