Acquia CMS Common (3.3.11) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe
