Acquia Drupal Stater Kit Common (3.3.12) - en to gu translation catalogue (36 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: You are not authorized to access this page.
gu: તમને આ પ્રુષ્ઠ જોવાની પરવાનગી નથી

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: author
gu: લેખક

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Alert
gu: ચેતવણી

en: File added
gu: ફાઈલ ઉમેરી

en: File removed
gu: ફાઇલ દૂર કરી
