Acquia CMS Common (3.3.4) - en to lv translation catalogue (63 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Content type
lv: Satura veids

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Page
lv: Lapa

en: Module
lv: Modulis

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Widget
lv: Logrīks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Grid
lv: Režģis

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Card
lv: Kartiņa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Filtered HTML
lv: Filtrēts HTML

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: File added
lv: Fails pievienots

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
