Acquia CMS Common (3.3.4) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Node
mg: Fehy

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
