Acquia CMS Common (3.3.6) - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Page
el: Σελίδα

en: Module
el: Μονάδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Medium
el: Μέσο

en: Media
el: Μέσα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Asc
el: Αύξ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Another request may be synchronizing configuration already.
el: Μια άλλη αίτηση μπορεί ήδη να συγχρονίζει τις ρυθμίσεις.

en: File added
el: Το αρχείο προστέθηκε

en: File removed
el: Το αρχείο αφαιρέθηκε

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου
