Acquia CMS Common (3.3.6) - en to sk translation catalogue (65 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Updated
sk: Aktualizované

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Page
sk: Strana

en: Module
sk: Modul

en: Published
sk: Zverejnené

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: author
sk: autor

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Grid
sk: Mriežka

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Another request may be synchronizing configuration already.
sk: Iná požiadavka na synchornizáciu konfigurácie práve prebieha.

en: File added
sk: Pridanie súboru

en: File removed
sk: Odstránenie súboru

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Media name
sk: Názov média

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
