Acquia CMS Common (3.3.7) - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Page
pl: Strona

en: Embedded
pl: Osadzony

en: Module
pl: Moduł

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Medium
pl: Średnie

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Table
pl: Tabela

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: author
pl: autor

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Grid
pl: Siatka

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Card
pl: Karta

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Template ID
pl: ID szablonu

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Another request may be synchronizing configuration already.
pl: Konfiguracja może być już w trakcie synchronizacji w efekcie obsługi innego zgłoszenia.

en: View differences
pl: Przegląd różnic

en: File added
pl: Plik został dodany

en: File removed
pl: Plik został usunięty

en: View changes of @config_file
pl: Przegląd zmian w @config_file

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Staged
pl: Robocza

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Edit {{ name }}
pl: Edytuj {{ name }}

en: Widget (table)
pl: Kontrolka (tabela)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj

en: Delete {{ name }}
pl: Usuń {{ name }}
