Acquia CMS Common (3.3.9) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Tags
is: Frámerki

en: Categories
is: Bólkar

en: Search
is: Leita

en: Name
is: Navn

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: You are not authorized to access this page.
is: Tú hevur ikki heimild at síggja hesa síðu.

en: Node
is: Knútur

en: Active
is: Virkin

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Medium
is: Miðal

en: Page not found
is: Síða ikki funnin
