Acquia Drupal Stater Kit Common (3.3.9) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Medium
ne: माध्यम

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक
