Acquia Drupal Starter Kit Headless (1.3.16) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Site
az: Sayt

en: Roles
az: Rollar

en: Blocks
az: Bloklar

en: pixels
az: piksellər

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Bundle
az: Paket
