Acquia CMS Site Studio (1.5.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: White
ar: أبيض

en: Language switcher
ar: محدد اللغات

en: Black
ar: أسود
