Acquia Commerce Manager (8.x-1.120) - en to gl translation catalogue (122 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Currency
gl: Divisa

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Good
gl: Bo

en: Off
gl: Desactivado

en: Media
gl: Medios

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Details
gl: Detalles

en: Price
gl: Prezo

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Payment
gl: Pagamento

en: Configuration
gl: Configuración

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Attributes
gl: Atributos

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Argument
gl: Argumento

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Profile
gl: Perfil

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: The specified passwords do not match.
gl: Os contrasinais que indicou non coinciden.

en: Session
gl: Sesión

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Address Line 1
gl: Enderezo Liña 1

en: Address Line 2
gl: Enderezo Liña 2

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Discount
gl: Desconto

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Products
gl: Produtos

en: Orders
gl: Pedidos

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Review
gl: Revisión

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal

en: Complete
gl: Completa

en: Password strength:
gl: Fortaleza do contrasinal:

en: Passwords match:
gl: Os contrasinais coinciden:

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Currency Code
gl: Código de divisa

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Order #
gl: Orde

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Account
gl: Conta

en: Advanced configuration
gl: Configuración avanzada

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Tax
gl: Imposto

en: Expiration Year
gl: Ano de Caducidade

en: Password field is required.
gl: O campo contrasinal é necesario.

en: Confirm password
gl: Confirmar o contrasinal

en: Cart block
gl: Bloque de cita

en: Use AJAX
gl: Usar AJAX

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Strong
gl: Forte

en: Reorder
gl: Reordenar

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Add lowercase letters
gl: Engadir letras minúsculas

en: Add uppercase letters
gl: Engadir letras maiúsculas

en: Add numbers
gl: Engadir números

en: Add punctuation
gl: Engadir puntuación

en: Make it different from your username
gl: Facer que sexa distinta do seu nome de usuario

en: Weak
gl: Débil

en: Fair
gl: Razoable

en: Unit Price
gl: Precio unitario

en: Access checkout
gl: Acceder a finalización de compra

en: Make it at least 12 characters
gl: Debe ter como mínimo 12 caracteres

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
gl: As instrucións para restablecer o contrasinal enviaranse ao teu enderezo de correo electrónico rexistrado.

en: Recommendations to make your password stronger:
gl: Recomendacións para facer o teu contrasinal máis seguro:
