Acquia Commerce Manager (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (112 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Good
lt: Gerai

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Details
lt: Išsamiai

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Stock
lt: Atsargos

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Argument
lt: Parametras

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Profile
lt: Profilis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: Orders
lt: Užsakymai

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation language
lt: Verčiama kalba

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Simple
lt: Paprastas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Addresses
lt: Adresai

en: Add address
lt: Pridėti adresą

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Remember me
lt: Prisiminti mane

en: Account
lt: Paskyra

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Expiration Month
lt: Galiojimo Mėnesis

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Cash on delivery
lt: Grynieji pristatymo metu

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Cart block
lt: Krepšelio blokas

en: Your cart has been updated.
lt: Jūsų krepšelis atnaujintas.

en: Set password
lt: Nustatyti slaptažodį

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Add lowercase letters
lt: Pridėkite mažųjų raidžių

en: Add uppercase letters
lt: Pridėkite didžiųjų raidžių

en: Add numbers
lt: Pridėkite skaičių

en: Add punctuation
lt: Pridėkite skyrybos ženklų

en: Make it different from your username
lt: Turi skirtis nuo nario vardo

en: Weak
lt: Silpnas

en: Fair
lt: Pakankamas

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Make it at least 12 characters
lt: Naudokite bent jau 12 simbolių

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
lt: Slaptažodžio keitimo instrukcijos bus atsiųstos el. pašto adresu kurį naudojote registracijoje.

en: %name is not recognized as a username or an email address.
lt: %name yra nežinomas nario vardas ar el. pašto adresas.

en: Recommendations to make your password stronger:
lt: Rekomendacijos, kaip sustiprinti slaptažodį:
