Acquia Connector (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Variable
ur: ویری ایبل

en: Name
ur: نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
