Acquia Connector (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Variable
az: Dəyişən

en: Name
az: Ad

en: Unknown
az: Naməlum

en: Active
az: Aktiv

en: Manual update check
az: Seçimli yeniləmə yoxlaması

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Migrate
az: Mirasiya

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Private files
az: Şəxsi fayllar

en: Text formats
az: Mətn formatları
