Acquia Connector (8.x-1.12) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Private files
hy: Մասնավոր ֆայլեր.

en: Temporary files
hy: Ժամանակավոր ֆայլեր
