Acquia Connector (8.x-1.25) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Name
lv: Nosaukums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Active
lv: Aktīvs

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Manual update check
lv: Pārbaudīt atjauninājums manuāli

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Temporary files
lv: Pagaidu faili
