Acquia Connector (8.x-1.25) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Submit
ru: Отправить

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Variable
ru: Переменная

en: Name
ru: Название

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Active
ru: Активно

en: Site name
ru: Название сайта

en: Manual update check
ru: Проверка обновлений вручную

en: Desc
ru: По убыванию

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Passed
ru: Пройден

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Configuration settings
ru: Настройки конфигурации

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Text formats
ru: Текстовые форматы

en: Temporary files
ru: Временные файлы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Index status
ru: Состояние индекса

en: Site UUID
ru: UUID сайта
