Acquia Connector (8.x-1.25) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Variable
sv: Variabel

en: Name
sv: Namn

en: Unknown
sv: Okänd

en: Active
sv: Aktiv

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Manual update check
sv: Sök efter uppdateringar manuellt

en: Desc
sv: Fallande

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Text formats
sv: Textformat

en: Temporary files
sv: Temporära filer

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
