Acquia Connector (8.x-1.26) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Active
bs: Aktivan

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Manual update check
bs: Ručna provjera nadogradnje

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
