Acquia Connector (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Active
gu: સક્રિય

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર

en: Private files
gu: ખાનગી ફાઈલો

en: Text formats
gu: ટેક્સ્ટ ફોર્મેટ

en: Temporary files
gu: કામચલાઉ ફાઈલો
