Acquia Connector (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Name
hr: Naziv

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Active
hr: Aktivno

en: Manual update check
hr: Ručna provjera nadogradnji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Error reporting
hr: Izvješća o greškama

en: Private files
hr: Privatne datoteke

en: Text formats
hr: Oblici unosa

en: Temporary files
hr: Privremene datoteke

en: Asc
hr: Uzlazno
