Acquia Connector (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Sort by
sr: Сортирај по
