Acquia Connector (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Variable
be: Зменная

en: Name
be: Імя

en: Unknown
be: Невядомы

en: Active
be: Актыўна

en: Manual update check
be: Праверыць абнаўленне ўручную

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Error reporting
be: Паведамленьні што да памылак

en: Private files
be: Прыватныя файлы

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы

en: Temporary files
be: Часовыя файлы
