Acquia Connector (8.x-1.6) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Variable
af: Veranderlike

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: Active
af: Aktief

en: Manual update check
af: Kontroleer status handmatig

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Error reporting
af: Foutverslaggewing

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
