Acquia Connector (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Name
dz: མིང་།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Error reporting
dz: འཛོལ་བ་སྙན་ཞུ་འབད་དོ།
