Acquia Connector (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Variable
et: Muutuja

en: Name
et: Nimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Active
et: Aktiivne

en: Manual update check
et: Käsitsi uuenduste kontroll

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Migrate
et: Migreeri

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Source code
et: Lähtekood

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Error reporting
et: Vigadest raporteerimine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Temporary files
et: Ajutised failid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
