Acquia Connector (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Variable
ja: 変数

en: Name
ja: 名前

en: Unknown
ja: 不明

en: Active
ja: アクティブ

en: Manual update check
ja: 手動更新確認

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Migrate
ja: 移行

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Source code
ja: ソースコード

en: Passed
ja: パスされた

en: Identifier
ja: 識別子

en: Offset
ja: オフセット

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Error reporting
ja: エラー報告

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Private files
ja: プライベートファイル

en: Text formats
ja: テキストフォーマット

en: Temporary files
ja: 一時ファイル

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
