Acquia Connector (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Active
mr: सक्रिय

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
