Acquia Connector (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Active
ta: இயங்கும்
