Acquia Connector (8.x-1.7) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Variable
kk: Мәң

en: Name
kk: Аты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Active
kk: Белсенді

en: Manual update check
kk: Жаңартуларды қолдан тексеру

en: Error reporting
kk: Қате туралы хабарлау
