Acquia Connector (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ

en: Temporary files
kn: ತಾತ್ಕಾಲಿಕ ಕಡತಗಳು
