Acquia Connector (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Name
ku: ناو

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Active
ku: چالاکە

en: Manual update check
ku: چێککردنی نوێکردنەوەی دەستی.

en: Error reporting
ku: ڕاپۆرتکردنی هەڵه

en: Private files
ku: پەڕگە کەسییەکان

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق

en: Temporary files
ku: پەڕگە کاتییەکان
